telefon
PROJE ADI: UNIGARDEN
PROJE HAKKINDA:

UNIGARDEN, Sakarya Üniversitesi'nin yanı başındaki konumu ve doğasıyla ferah bir yaşam vaat ediyor. Konumuyla prestij kazandıran proje, bölgedeki yüksek öğrenci potansiyeli düşünüldüğünde de müthiş bir yatırıma dönüşüyor.

ETRAFINDAKİ 20 DÖNÜMLÜK ORMANLA UNIGARDEN, tam bir doğa projesi. Yanı başında bulunan ormanın ferahlığından ve eşsiz doğasından esinlenilerek tasarlanan UNIGARDEN'da hayata geçiyor.

BİLGİ FORMU

Projelerimiz hakkında detaylı bilgi için lütfen formu doldurun

YATIRIM DEĞERİ

Kazanç

KİRA ÇARPANI DÜŞÜNÜLDÜĞÜNDE 10 SENE GİBİ BİR SÜREDE KENDİNİ ÇIKARMASI ÖNGÖRÜLEN BU BÜYÜK PROJE, İSTANBUL GİBİ BÜYÜK ŞEHİRLERDEKİ YATIRIMLARA ORANLA DAHA GÜVENLİ VE DAHA HIZLI BİR KAZANÇ VAAT EDİYOR.

Sakarya Üniversitesi'nin içindeki konumu ve bölgedeki taleplere göre projelendirilen modern sosyal yaşam alanlarıyla UNIGARDEN değerine değer katıyor.

daire

ÇEVREDEKİLER

unigarden

78.000 ÖĞRENCİYE EĞİTİM VEREN SERDİVAN KAMPÜSÜNE SADECE 1 DAKİKA UZAKLIKTA YER ALAN UNIGARDEN, BÖLGEDEKİ ÖĞRENCİ POTANSİYELİ DÜŞÜNÜLDÜĞÜNDE ÖĞRENCİLER İÇİN MÜKEMMEL BİR YAŞAM VAAT EDİYOR VE YATIRIMCILARA KAÇIRILMAYACAK BİR FIRSAT SUNUYOR.

90 sonrasında gelişimini hızla tamamlayan üniversitelerin başında gelen Sakarya Üniversitesi, Türkiye'nin önde gelen en önemli üniversitelerinden biri konumundadır.

AVM

UNIGARDEN, İÇİNDEKİ AVM PROJESİ İLE HEM OTURANLARINA HEM DE YATIRIMCISINA KAZANDIRIYOR; SAKARYA ÜNİVERSİTESİ'NİN YANINDAKİ KONUMUYLA 70 BİN BÖLGE ÖĞRENCİSİNE ULAŞMA POTANSİYELİ OLAN BU PROJE, BÖLGENİN SOSYAL ANLAMDAKİ TÜM İHTİYAÇLARINI KARŞILIYOR.

Kafe, restoran, alışveriş dükkanları ve marketleriyle unıgarden'ın alışveriş merkezi hem bölgeye hem de projeye değer katıyor.

OLANAKLAR

 • HAVUZ
  BASKETBOL, FUTBOL SAHALARI

  Sportif imkanlar açısından her şeyin düşünüldüğü UNIGARDEN'da yer alan basketbol sahası ve halı saha, tüm sporseverleri bekliyor.

 • bilardo
  OTOPARK ALANLARI

  UNIGARDEN'da araçlarınız için ayrılmış alanları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

 • ders
  ÖZEL PEYZAJ VE SÜS HAVUZLARI

  Özel peysaj alanları ve yansıma havuzlarıyla projeye estetik katılırken, doğaya da uyum sağlanıyor. Alışılagelenden farklı bir yaşam deneyimi sunan UNIGARDEN'da çağdaş mimari ön plana çıkıyor.

 • yuruyus
  YÜRÜYÜŞ PARKURLARI

  Açık havada spor yapmak isteyen veya şöyle bir hava almak için dışarı çıkan UNIGARDEN sakinleri, yürüyüş parkurunda hem doğanın hem de sporun tadını çıkarabilir.

 • spa
  GÜVENLİK

  UNIGARDEN'da, 7/24 güvenlik hizmeti ile tamamen güvendesiniz.

 • kanal
  DOĞAL ORMAN ALANI

  UNIGARDEN'da yer alacak bir diğer proje ise su kanalları. çağdaş mimari estetikle tasarlanan, doğasına gençliği alan projede, su kanallarının eşliğinde huzur dolu bir yürüyüşe çıkılabilir.

 • wifi
  ÜCRETSİZ WIFI

  UNIGARDEN'da oturacak herkes ücretsiz internet hizmetinden yararlanabilir

LOKASYON

Kazanç

UNIGARDEN, SAKARYA ÜNİVERSİTESİ'NE SADECE 1 DAKİKA UZAKLIKTA; OTOBÜS YA DA MİNİBÜSLE DEĞİL, YÜRÜYEREK.

Serdivan Merkez 3 dk.
Adapazarı Merkez (İstanbul-Ankara Hızlı Tren) 10 dk.
Sakarya Otogarı 10 dk.
Sakarya Eğitim Araş. Hast. 10 dk.
Sapanca Gölü 3 dk.
İzmit 20 dk.

daire