telefon

Hakkımızda

Tarihçemiz

SEKTÖRÜNDE TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK FİRMALARINDAN BİRİ OLAN KAPTANLAR ENERJİ, KURUMSAL YAPISI VE TECRÜBESİYLE GAYRİMENKUL VE KONUT SEKTÖRÜNE SAĞLAM BİR GİRİŞ YAPIYOR.

KAPTANLAR ENERJİ olarak, inşaat ve ısı sektöründe 20 yılı aşkın süredir tecrübe ve uzmanlığa dayanan, hizmet verdiğimiz iş hayatımızı, FIXUS YAPI’ yı kurarak genişletmiş bulunmaktayız.

Türkiye genelinde birçok bayiliği bulunan, adını ısı ve enerji sektörüyle ilgili her yerde duyabileceğiniz KAPTANLAR ENERJİ, özellikle son 10 yılda inşaat sektöründe attığı adımları, sağlam finansal yapısıyla birleştirerek, uzun yıllar beraber çalıştığı çözüm ortaklarıyla başarıya yürüyor.

Müşterisine daima en iyi şekilde hizmet vermek için KAPTANLAR ENERJİ Bünyesinde ve garantörlüğünde kurulan FIXUS YAPI, genç dinamik yapısı ve uzman kadrosuyla inşaat sektöründe yaşam odaklı bir anlayış sergiliyor.

FIXUS YAPI, Sakarya üniversitesine komşu konumda bulunan, 46 dönümden oluşan doğal bir vadi üzerine yaklaşık 100 milyon TL değerindeki yatırımıyla UNIGARDEN’ın temellerini atıyor. Bölgedeki öğrenciler ve yatırımcılar için kaçırılmayacak fırsatlar sunan UNIGARDEN; konumu, doğası ve sosyal alanlarıyla kazandırırken, çözüm ortağı olan KAPTANLAR ENERJİ ve Türkiye’nin en büyük bankalarının garantörlüğü ile yatırımcısına güven veriyor.

hakkimizda